מי אנחנו

שמי ירון וייס. אני עוסק בתחום הטיולים וההדרכה משנת 2000. הכל התחיל בחלום לטייל אחרי הצבא.
משיקולים של אותה תקופה, העדפות באותם רגעים ושיקולים כלכליים הבחירה היתה במזרח הרחוק.
מכאן, הרצון לראות עולם, טבע צועק ותרבויות שונות היה קצר.
במהלך השנים בין לימודים ועבודה בתחום התרמילאות  ורצון לעזוב הכל ולהתחבר לטבע יצאתי לטיולים ארוכים באוסטרליה וניו זילנד, דרום אמריקה וטרקים וטיפוסים באירופה, וכמובן שביל ישראל והמון המון מסלולים.
אחרי הטיול הארוך במזרח, והחיוך התמידי שליווה שיחות על טיולים וטרקים, הדרך לעבוד בחנות מטיילים היתה מתבקשת.
התחלתי בתור  עובד חנות באחת מרשתות התרמילאות הגדולות בארץ, והתקדמתי לניהולה.
בהמשך עבדתי מספר שנים לא קטן אצל נציגויות, יבואנים ומשווקים של מוצרי תרמילאות.
למדתי והשקעתי  בחקר מתמיד על מ”אחורי הקלעים”,  על איכויות מוצרים, והשיקולים בשימוש בחומרי גלם כאלו ואחרים, וגם ראיתי הרבה התנהלויות ושיטות מכירה שלא התחברתי אליהם.
אדמה_האיש-המושרש
אחרי 12 שנים בתור שכיר החלטתי לפתוח מקום משלי. אדמה – מרכז הדרכה וציוד לטיולים. האמונה שהחיבור בין האדם לאדמה – בתחום הטיולים יהיה נכון יותר, ככל שלמטייל יהיה נוח ונעים יותר. הרצון להדריך ולהתאים ציוד תרמילאי נכון, תוך הבנה שלכל מטייל ומטיילת יש צרכים שונים והעדפות שונות הוביל להקמת החנות. מה זה אומר ? זה אומר שהיחס הוא אישי וההבנה שכל אחד מטייל קצת אחרת. התאמת הציוד בהתאם לסוג הטיול ואופיו. אני מאמין במוצרים איכותיים שיובילו לטיול איכותי ומהנה. כל קניית ציוד מלווה בהדרכה מפורטת ומקצועית ביותר. והדרכות על מקומות שונים בעולם מתקיימות בהתאם לתקופה ולביקוש. הבחירה במגוון המוצרים בחנות, החל מתרמילים ותיקים ועד הגרביים ואביזרי הנסיעות נבחנו ונבדקו. מוצר שאני לא מאמין בו, לא נכנס לחנות. “אני רוצה להיות שותף להצלחות ולא רוצה להיות חלק מכישלון”. תמיד נחתור להציע את המחיר האטרקטיבי ביותר עבור המוצרים הטובים ביותר (שהם מטבע הדברים לא בהכרח המוצרים הכי זולים). הבחירה להיות עסק קטן, ששואף לעלויות תפעול נמוכות מובילה, שאת החיסכון מרוויח הצרכן המקבל את המוצר במחיר נוח משמעותית. שלכם ירון וייס